Esra Erol Nikah Evlilik Görüntüleri İzle

3 Temmuz 2010 Cumartesi0 yorum

Gif_banners Image Banner 300 x 250 Lead banner Image Banner 300 x 250 ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da Evlen Benimle” programının sunucusu Esra Erol, nişanlısı Ali Özbir ile 02 Temmuz Cuma günü canlı yayında dünya evine girdi.Esra Erol, kendi sunduğu programda yine programın formatına uygun bir şekilde yapılan evlenme töreni ile evlendi. Ali Özbir ve Esra Erol’un ailesi de canlı yayında kıyılan nikaha katıldılar.

Format gereği ilk önce birbiriyle telefonda tanışan Esra Erol ve Ali Özbir çifti daha sonra stüdyoda karşı karşıya geldi. Paravanın açılmasıyla yüz yüze tanışan çift evlilik kararı aldı. Ardından Ali Özbir’in evlenme teklifine evet diyen Esra Erol, gelinlik giyerek milyonların karşısına çıktı. Nikah sırasında Esra Erol gözyaşlarını tutamazken, Ali Özbir’in ayağına da basmayı ihmal etmedi. Çiftin oldukça heyecanlı olduğu nikaha Oylum Talu ve Ercüment Dağlaroğlu şahitlik etti. Programı ise İdil Yörük Başeskioğlu ve Oylum Talu sundu.
Ali Özbir, Ercüment Dağlaroğlu, Esra Erol, Esra Erol’da Evlen Benimle, İdil Yörük Başeskioğlu, oylum talu,  Esra Erol Kına gecesi izle, Esra Erol Nikahı izle, Esra Erolun düğününü izle, Esra Erol keni nikahını izle, Esra Erol Ali Özbir Nikah Töreni İzle Arzum_utu  Image Banner 300 x 250
Share this article :

Yorum Gönder

 
Support : Proudly powered by Blogger